Dívky > Nábory

Vážení rodiče, příznivci našeho klubu,

Vaše dcery jsou členkami dívčí složky tradičního klubu SK VOLEJBAL Ústí nad Labem.

Klub SK VOLEJBAL Ústí n.L. je největším volejbalovým klubem v Ústeckém kraji a v Ústí nad Labem má největší mládežnickou základnu, která neustále roste. Klub účinkuje v extralize nejen díky mužskému A-týmu (UNIQA extraliga mužů), ale také v mládežnických kategoriích (aktuálně kadeti). Klub vychoval mnoho bývalých i současných volejbalových reprezentantů.

Vznik dívčí složky před rokem a půl nebyl náhodou, fungování této složky bylo naplánováno s péčí. Cílem není jen vytvoření konkurenčního prostředí, ale zejména zkvalitnění výuky volejbalu s ohledem na potřeby Vašich dcer a v dohledné době účast ve vyšších mládežnických dívčích soutěžích. Nadále trvá užší spolupráce s účastníkem 2. ligy žen a jejím několikanásobným vítězem, týmem Chabařovic na bázi účasti vybraných hráček na trénincích a později v zápasech. Dlouhodobým cílem do budoucna je navrácení extraligy žen do Ústí, což je díky vylepšeným podmínkám, mládežnické základně, zmiňovaným spolupracím a v neposlední řadě Vašim šikovným dcerám o malý kousek blíž, než bylo doposud.

Hlavní trenéři dívčí složky našeho klubu pracují v poloprofesionálním režimu, tj. na základě smluv s klubem, nicméně tuto činnost provozují na dobrovolnické bázi a tedy ne jako hlavní zdroj příjmu. Všichni trenéři klubu jsou pravidelně školeni o nových trendech a metodice. Vybraní trenéři také vyvíjejí školitelskou a metodickou činnost a zúčastňují se výběrových akcí mládeže (např. KCM, kempy, SpS, mládežnické reprezentace) jako trenéři.

Moc si vážíme Vaší důvěry, která nás zavazuje.

 

V aktuální sezoně se naše družstva zúčastní těchto soutěží:

JKY juniorky a KKY kadetky - krajské přebory juniorek a kadetek Ústeckého kraje (ÚK) – 2 soutěže, zápasový program k nahlížení: http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=US-KKY http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=US-JKY

ZKYS – starší žákyně - krajský přebor starších žákyň – šestkový (1 tým), Český pohár starších žákyň (1 tým), některé hráčky i Pohár nových nadějí (šestkový), vybrané hráčky krajský přebor kadetek a věkově i krajský přebor mladších žákyň (pouze výpomoc). Zápasový program k nahlížení: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VUGAwqf-E1A7FJ18gbQXJ_VznpIRCPkBR9ulWCdQJRI/edit#gid=1710087613

ZKYM - mladší žákyně - krajský přebor mladších žákyň – šestkový (1 tým), čtyřkový a trojkový volejbal (poslední plánován pouze za doprovodu rodičů), Ústecký minicup, Pohár nových nadějí (šestkový). Zápasový program k nahlížení: https://docs.google.com/spreadsheets/d/19lZyRENOlbyaORm3b2C2j9yIX4q36zfHEoMkPTF5K7E/edit?ts=5d67b15b#gid=1710087613

PRIP - přípravka - Barevný minivolejbal, Ústecký minicup, trojkový volejbal. Zápasový program k nahlížení: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JoC8YCD0MBbb_KWBWX4MZfUNrclr5wiIQV5Na0JTsMI/edit?usp=sharing_eil&ts=5d67b13a

Příslušnost hráček k dané tréninkové skupině je určováno na základě věku a individuální výkonnosti, v odůvodněných případech může být hráčka zařazena do jiné skupiny. O zařazení vždy rozhoduje hlavní trenér družstva.

Jednotlivé výsledky v soutěžích vypsaných ČVS a KVS můžete sledovat na adrese www.cvf.cz a v dohledné době také na našich nových webových stránkách www.skvolejbal.cz.

V posezónním období budou tréninky probíhat přednostně v tělocvičně, je plánována účast na několika turnajích, připravujeme zábavně relaxační akce, které se již delší dobu těší velké oblibě (již 7. ročník BiCyklosu, ukončení sezony – Plachta atd.). Sezona končí 28.6.2019.

Předpokládaný termín letního soustředění je 15.8.-21.8.2020. K tomuto termínu se váže i zahájení přípravy na novou sezonu. Prosíme, po tomto termínu již neplánujte dovolené Vašim dcerám (týká se to zejména kategorie starších žákyň, kadetek a juniorek). Všechny podrobnosti se dovíte od trenérů družstev v průběhu sezóny.

 

Vedení klubu a trenérský tým dívčí složky SKV pro sezonu 2019/20

Za klub SK VOLEJBAL Ústí nad Labem vystupují tyto osoby:

 

Ing. Miroslav Přikryl - předseda a sportovní manažer klubu

Radek Horský - vedoucí mládežnické složky, sekretář klubu

Jakub Salon - hlavní trenér A-týmu mužů

 

Za dívčí složku vystupují tyto osoby:

Ludmila Šemíková - trenérka mladší přípravky

Václav Černý - hlavní trenér starší přípravky a mladších žákyň

Károly Alföldi - hlavní trenér starších žákyň

Luboš Jeřábek - hlavní trenér kadetek a juniorek

Radka Vacurová, Jakub Kučera, Miroslav Mooz... – asistenti trenérů

 

Trenérům, kteří jsou ve smluvním vztahu s klubem SKV, je za jejich činnost v rámci klubu poskytována finanční odměna.


Partneři